
влевовправо
Портмоне Strap Mini (чорна гладка шкіра)
- В наявності
- Код: ПСМ3
650 ₴
+380 (93) 070-14-00
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Авторський дизайн, гарне і якісне пошиття, натуральна шкіра, надійна фурнітура, великий термін служби - це все про нашу новинку
⠀
Ця модель відмінно підійде для цінителів мінімалізму.
Гаманець виконаний з натуральної шкіри - м'якої, еластичної і гладкої.
⠀
Вміст гаманця:
1 містке відділення для купюр в повний розмір
2 відділення для декількох банківських та дисконтних карток кожне (при бажанні id)
1 відділення на кнопці для монет і дрібних предметів
Закривається гаманець на кнопку
⠀
Розмір в закритому вигляді: 10,5 х 8,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 105 мм |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 650 ₴
- Спосіб упаковки: Фирменный крафт конверт перевязанный вощеной нитью.


