
влевовправо
Портмоне Discovery (коричнева гладка шкіра)
- В наявності
- Код: ПД5
690 ₴
+380 (93) 070-14-00
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова модель універсального портмоне. В дану модель ми вклали ідею максимальної функціональності і зручності.
Аксесуар має основне відділення для купюр, чотири відділення для карт місткістю 3-4 карти кожне, а також зручну монетницу на блискавці. Виконана з високоякісної натуральної шкіри. У портмоне використовуються італійські кнопки Capica і японська блискавка YKK.
Розміри в закритому вигляді 10 х 10,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 105 мм |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 690 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий крафт конверт перев'язаний вощеного ниткою.



