
влевовправо
Кардхолдер, візитниця (чорна гладка шкіра)
- В наявності
- Код: КВ1
450 ₴
+380 (93) 070-14-00
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кардхолдер – кращий варіант для зручного зберігання всіляких дисконтних або банківських карток, візиток, проїзних документів і навіть водійського посвідчення. кардхолдер, виконаний вручну з натуральної високоякісної шкіри і має десять прозорих кишень з міцного пластику, які містять 20 карток.
Розміри у закритому вигляді: 6 х 10,5 см
Розміри у закритому вигляді: 6 х 10,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 105 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість карт, що вміщаються | 20 шт. |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 450 ₴



