
влевовправо
Клатч барсетка з натуральної шкіри (рожева гладка шкіра)
- В наявності
- Код: БК3
1 450 ₴
+380 (93) 070-14-00
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клатч-барсетка з натуральної шкіри. Відмінний варіант, як для повсякденного носіння, так і для подорожей. Розміри клатча дозволяють легко розмістити такі популярні речі, як: різні документи, паспорти, карти, смартфон, гроші, блокнот та інші речі.
Барсетка складається з чотирьох основних внутрішніх відсіків, 6 відділень для карток місткістю до 5 карток кожне та відділення для дрібниці на блискавці. Виріб має ремінець на зап'ястя та регульоване кріплення для носіння на кисті. Всередині та зовні барсетка повністю виконана з натуральної шкіри, використана японська фурнітура YKK Розмір 20 х 12 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Рожевий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 1 450 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий крафт конверт перев'язаний ниткою вощеного









