
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне має невеликий розмір, але в той же час досить місткий. Аксесуар складається з одного основного відділення для купюр, два відділення для карток, місткістю 3-4 карти кожне і монетницю на блискавці.
Виконана з високоякісної натуральної шкіри. У портмоне використовуються італійські кнопки Capica і японська блискавка YKK.
Розміри в складеному вигляді: 10,2 х 8,7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 102 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 87 мм |
- Ціна: 650 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий крафт конверт перев'язаний вощеного ниткою.




